MuSiCaL ^^ AcTiViTy
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MuSiCaL ^^ AcTiViTy


 
ИндексПоследни снимкиТърсенеРегистрирайте сеВход

 

 Muse [extraordinary band]

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
PlamS

PlamS


Брой мнения : 36
Join date : 05.09.2010
Age : 29
Местожителство : Pleven

Muse [extraordinary band] Empty
ПисанеЗаглавие: Muse [extraordinary band]   Muse [extraordinary band] EmptyПон Сеп 20 2010, 00:20

Muse [extraordinary band] Muse

Muse [extraordinary band] Muse_live

MUSE се сформира в Англия още през 1994та от досегашните си членове Матю Белами (вокали, китара, пиано), Кристофър Уолстенхолм (баскитара, вокали) и Доминик Хауърд (барабани и перкусии). Славят се със странните си заглавия на албуми и песни.
Музиката им е толкова необичайна и нереална, че ако човек затвори очи докато я слуша, ще се пренесе в друг свят.това всъщност е и целта на Мат Белами, който е главен инспиратор за този вид звучене на бандата.Самият той е супер запален по мистичното и по- различно звучене. Затова и жанрът на музиката не може да се определи с точност, но често е наричан "спейс рок". (откъс от сп "Хай клуб")

Discography:
* Showbiz (1999)
* Origin of Symmetry (2001)
* Absolution (2003)
* Black Holes and Revelations (2006)
* The Resistance (2009)

official site
MySpace

Какво друго да ви кажа за Muse... Определено не е банда за всеки, нямат комерсиални текстове и еднообразно звучене,което да се харесва на всички (въпреки че станаха доста популярни покрай The Twilight saga). Честно казано,когато ги чух за първи път изобщо не ги харесах... но сега ги обожавам. В музиката им има история, има развитие, има чувсво, тя просто не може да се обясни, наистина е нещо космическо.Трябва да отбележа,че правят страхотни лайфове и не говоря само за специалните ефекти - те са сред малкото групи,които звучат също толкова добре на живо, както и на запис.

Е, стига съм ви отегчавала повече с приказки... надявам се,че ще все намери някой в този форум, който да споделя симпатиите ми към Muse...
^_^

Върнете се в началото Go down
http://www.last.fm/user/MmEeLlOoDdYy
Painkiller

Painkiller


Брой мнения : 110
Join date : 02.09.2010
Age : 29
Местожителство : Пловдив/Стара Загора

Muse [extraordinary band] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse [extraordinary band]   Muse [extraordinary band] EmptyСря Сеп 22 2010, 21:02

Майка ми ги слуша .. но въпреки това да добри Very Happy на времето ме кефеше Knights Of C-нещо си. Имаше я в Guitar Hero, за това.
Върнете се в началото Go down
Birthright
Administator
Administator
Birthright


Брой мнения : 85
Join date : 26.08.2010
Age : 29
Местожителство : Stara Zagora

Muse [extraordinary band] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse [extraordinary band]   Muse [extraordinary band] EmptyСря Сеп 22 2010, 21:33

Аз не ги харесвам ;(
Върнете се в началото Go down
https://musicalactivity.bulgarianforum.net
gancho

gancho


Брой мнения : 14
Join date : 25.09.2010
Age : 29
Местожителство : Stara Zagora

Muse [extraordinary band] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse [extraordinary band]   Muse [extraordinary band] EmptyСъб Сеп 25 2010, 03:00

Painkiller написа:
Майка ми ги слуша .. но въпреки това да добри Very Happy на времето ме кефеше Knights Of C-нещо си. Имаше я в Guitar Hero, за това.

Найтс ъф Сидониа бе нууб.. навремето се кефих на някав хаус ремикс на тая песен ;д
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Muse [extraordinary band] Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Muse [extraordinary band]   Muse [extraordinary band] Empty

Върнете се в началото Go down
 
Muse [extraordinary band]
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
MuSiCaL ^^ AcTiViTy :: Музикални вкусове :: Rock+Metal-
Идете на: